Atribuită Cumpărare directă

BONETE (capelina) cu cusatura dubla SHIELD, alba (100buc/set)

Număr anunț
DA25552257
Autoritate contractantă
Institutul National de Neurologie si Boli Neurovasculare (CUI 7548010)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
18444000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
489,44 RON
Valoare atribuită
489,44 RON
Data publicării
04.05.2020 00:00
Data finalizării
05.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

489,44 RON

din 489,44 RON estimat