Atribuită Cumpărare directă

BATERIE R20 VARTA BUC 18 5.9 PRONTO SPRAY SUPRAFETE 300ML BUC 6 10.15 BREF WC GEL 700ML BUC 6 7.63 BREF BILE 1 X 50GR BUC 36 4.7 HARTIE COPIATOR A4 NIVEUS 80G, CLASA A TOP 15 11.1

Număr anunț
DA25560393
Autoritate contractantă
Serviciul de Asistenta Medicala al municipiului Galati (CUI 26716896)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
548,58 RON
Valoare atribuită
548,58 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
07.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

548,58 RON

din 548,58 RON estimat