Atribuită Cumpărare directă

HEXISEPT+ GEL ANTIBACTERIAN 10L Gel antibacterian cu o formula dezvoltata in conformitate cu literatura de specialitate - 65% alcool etilic cu actiune virucida, bactericida, fungicida, tuberculocida - 1% dexpantenol care hidrateaza si mentine elasticitatea pielii. Are excelente proprietati antiinflamatorii si se absoarbe foarte bine in piele Gel hidroalcoolic cu proprietati antiseptice datorate continutului mare de alcool etilic 65% (vol) Poate fi utilizat timp indelungat fara sa produca efecte adverse. Usor de aplicat. Poate fi utilizat atunci cand nu exista la dispozitie apa si sapun Aplicare: 1 ml se intinde pe palme pana se usuca Prezentare: bidon 5L

Număr anunț
DA25556837
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL ALBA (CUI 4765863)
Furnizor / câștigător
DEROM DENTAL INTERNATIONAL SRL (CUI 13038589)
Cod CPV
33741100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.256,30 RON
Valoare atribuită
1.256,30 RON
Data publicării
04.05.2020 00:00
Data finalizării
05.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.256,30 RON

din 1.256,30 RON estimat