Atribuită Cumpărare directă

013.01.051 - Baloane cotate ISOLAB cu slif NS 14/23, 50 ml, clasa A, 2 buc/1 pk - 44,86 RON - 5 pk - 224.30 RON 013.01.101 - Baloane cotate ISOLAB cu slif NS 14/23, 100 ml, clasa A, 2 buc/1 pk - 46,93 RON - 7 pk - 328.51 RON 013.01.200 - Baloane cotate ISOLAB cu slif NS 14/23, 200 ml, clasa A, 2 buc/1 pk - 64,55 RON - 2 pk - 129.10 RON 013.01.250 - Baloane cotate ISOLAB cu slif NS 14/23, 250 ml, clasa A, 2 buc/1 pk - 65,56 RON - 2 pk - 131.12 RON 013.01.500 - Baloane cotate ISOLAB cu slif NS 19/26, 500 ml, clasa A, 2 buc/1 pk - 79,96 RON - 4 pk - 319.84 RON 013.01.901 - Baloane cotate ISOLAB cu slif NS 24/29, 1000 ml, clasa A, 2 buc/1 pk - 116,51 RON - 1 pk - 116.51 RON 013.01.902 - Baloane cotate ISOLAB cu slif NS 29/32, 2000 ml, clasa A, 2 buc/1 pk - 211,22 RON - 1 pk - 211.22 RON 025.01.901 - Pahare Berzelius ISOLAB, 1000 ml, 10 buc/1 pk - 163,59 RON - 1 pk - 163.59 RON 025.01.800 - Pahare Berzelius ISOLAB, 800 ml, 10 buc/1 pk- 133,98 RON - 1 pk - 133.98 RON 025.01.600 - Pahare Berzelius ISOLAB, 600 ml, 10 buc/1 pk - 108,81 RON - 1 pk - 108.81 RON 025.01.400 - Pahare Berzelius ISOLAB, 400 ml, 10 buc/1 pk - 96,97 RON - 1 pk- 96.97 RON 025.01.250 - Pahare Berzelius ISOLAB, 250 ml, 10 buc/1 pk - 72,55 RON - 1 pk - 72.55 RON 025.01.100 - Pahare Berzelius ISOLAB, 100 ml, 10 buc/1 pk - 45,87 RON - 2 pk - 91.74 RON 025.01.050 - Pahare Berzelius ISOLAB, 50 ml, 10 buc/1 pk - 41,44 RON - 6 pk - 248.64 RON 061.01.500 - Sticle de laborator ISOLAB cu filet GL 45, 500 ml, 10 buc/1 pk

Număr anunț
DA25556611
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.597,74 RON
Valoare atribuită
3.597,74 RON
Data publicării
04.05.2020 00:00
Data finalizării
05.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.597,74 RON

din 3.597,74 RON estimat