Atribuită
Cumpărare directă
PACHET IPJ VALCEA CF COMANDA Nr. 170.234 din 21.04.2020 Acumulator 12V/C20: 16Ah/200A 2 buc. 163,87 327,74 Sondă marșarier pt. Dacia Logan 1,4 (OR) 4 buc. 30,67 122,68 Capac pompă apă pt. Dacia Logan 1,4 (OR) 3 buc. 121,85 365,55 Curea alternator Dacia Logan 1,4 fără AC (OR) 10 buc. 23,11 231,1
- Număr anunț
- DA25522481
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie Judetean Valcea (CUI 2540732)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.047,07 RON
- Valoare atribuită
- 1.047,07 RON
- Data publicării
- 27.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.