Atribuită Cumpărare directă

Sapun lichid pentru spălat pe mâini, antibacterian. Aspect: lichid concentrat, gata de utilizare, limpede, spumant cu miros plăcut. Caracteristici: bactericid, fungicid, virucid, efect dublu de spălare și dezinfectare, sa nu contină clor, fenoli, iritanți pentru piele, să nu usuce mâinile. Ambalat în recipient din plastic a 400 ml, cu pompiță, diverse arome. Avizat de Ministerul Sănătății.

Număr anunț
DA25580420
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
Furnizor / câștigător
RODASIM SRL (CUI 16134904)
Cod CPV
33711900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.005 RON
Valoare atribuită
4.005 RON
Data publicării
07.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.005 RON

din 4.005 RON estimat