Atribuită
Cumpărare directă
Pachet produse pentru POLITIA LOCALA BACAU conform ofertei tehnice si financiare trimise si inregistrata la sediul institutiei cu nr.5055/22.04.2020 ET Rola prosop 2strat 150m Alb Rola 12 HL Detergent dezinfectant Obiecte Sanitare Squill 1L DW F1 Buc 3 Hartie igienica 8/set 3str alba EL Capitan Set 2 SD Sapun Spuma 5L Buc 1 SP Odorizant Wc 40g Buc 24 Saci menaj LDPE 35L 15/set Buc 7 TC Solutie gresie si faianta Avias 1.25L Buc 3 TC Solutie mobila cu pulverizator Avias 0.75l Buc 4
- Număr anunț
- DA25529261
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
- Furnizor / câștigător
- AMBI COM SRL (CUI 24969027)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 283,59 RON
- Valoare atribuită
- 283,59 RON
- Data publicării
- 28.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.