Atribuită Cumpărare directă

REPARATIE MASINA DE SPALAT VASE OJASCA In urma constatarii conform contract a INTERVENTIEI LA CERERE a echipamentelor profesionale a rezultat urmatoarele piese defecte si componente care trebuiesc inlocuite pentru buna functionare a utilajelor . Locatia : OJASCA Echipament : 1. MASINA DE SPALAT VASE Pret componenta / piese ( franco beneficiar ) : *Rezistenta incalzire boiler 335590 / 9000w 1 buc = 693 lei *Termotat temperatura boiler / 220v 1 buc = 274 lei *Termostat siguranta boiler / 220v 1 buc = 329 lei Tarif de interventie / utilaj = 0 lei Manopera demontat /montat = 0 lei Deplasare conform contract = 250 lei Total deviz : 1.546 lei Nu se aplica TVA. - ( SOCIETATE NEPLATITOARE DE TVA ) Piesele sunt de origine externa. Livrare piese de schimb si reparatii/montat ,de la comanda ferma aprobata este de 15 - 35 zile lucratoare. Va multumim anticipat, Departament Ofertare, Grigore Ion

Număr anunț
DA25565115
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA SAPOCA (CUI 3724415)
Furnizor / câștigător
TOTALO HDO PROFESIONALE S.R.L. (CUI 40754445)
Cod CPV
50880000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.546 RON
Valoare atribuită
1.546 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.546 RON

din 1.546 RON estimat