Atribuită Cumpărare directă

CF541A CF542A CF543A CARTUS TONER CM Y (1300 PAG) ORIGINAL HP PRO M254,MFP 280,MFP 281

Număr anunț
DA25564488
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
855,78 RON
Valoare atribuită
855,78 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
07.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

855,78 RON

din 855,78 RON estimat