Atribuită Cumpărare directă

coltar imbinare(28.57lei),sifon scurgere(8.40lei),prel el 1.5m(12.61lei),sig.dif(84.20lei),lant(3.36lei/ml),set burghiu(79.83lei),folie(4.20lei) preturile sunt fara tva

Număr anunț
DA25563053
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI 789401)
Furnizor / câștigător
SC BINALSIB SRL (CUI 11121385)
Cod CPV
63712000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
417,09 RON
Valoare atribuită
417,09 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

417,09 RON

din 417,09 RON estimat