Atribuită Cumpărare directă

Manusi de examinare din nitril, MARIME L Manusi de examinare din nitril, nesterile, nepudrate, echipament de protectie individuala. Clasa I, Categorie I. Setul contine 200 buc

Număr anunț
DA25540952
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRASOV (CUI 7661840)
Furnizor / câștigător
MERCATOR MEDICAL SRL (CUI 18547761)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat