Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta solicita achiztionarea articolelor sportive conform descrierii ( Porti handbal din otel 3x2m-2buc, Plasa porti handbal-2buc, Sistem baschet complet-2buc, Stalpi pentru tenis de camp -2buc, Fileu de tenis - 1buc) pentru echiparea teren sport Scoala gimnaziala prof. Ilie Popescu, comuna Sotanga
- Număr anunț
- DA25570553
- Autoritate contractantă
- COMUNA ŞOTÂNGA (CUI 4344570)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 37400000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.432 RON
- Valoare atribuită
- 11.432 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.