Atribuită
Cumpărare directă
Agenda are coperta buretata, din piele naturala, cu buzunare diverse in interior si sistem de inchidere cu brida metalica, are suport pix. Bloc detasabil datat, format 16x22 cm, hartie offset ivoire, nr. pagini 344, tipar 2 culori, harti policromie. (Optional cant colorat: auriu, argintiu, diverse culori mate pigment). Culori coperti: negru, maro, gri, albastru, rosu.
- Număr anunț
- DA25632401
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
- Furnizor / câștigător
- STYLE ADVERTISING SRL (CUI 16541487)
- Cod CPV
- 22819000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 243,69 RON
- Valoare atribuită
- 243,69 RON
- Data publicării
- 15.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.