Atribuită Cumpărare directă

CB338EE (351XL) CARTUS CERNEALA TRICOLOR (580 PAG) ORIGINAL CB336E 350XL CARTUS CERNEALA BLACK (1000 PAG 25 ML) ORIGINAL Mapa mape protectie documente A4 deschidere L B4U Pix pixuri cu mecanism SCHNEIDER SLIDER albastru

Număr anunț
DA25639952
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30192113-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
419,96 RON
Valoare atribuită
419,96 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

419,96 RON

din 419,96 RON estimat