Atribuită
Cumpărare directă
Daewoo Cielo Executiv 1,5 benzina Bieleta directie dreapta buc 2 37,65 75,3 Bieleta directie stanga buc 2 37,65 75,3 Cap bara dreapta buc 2 15,55 31,1 Cap bara stanga buc 2 15,55 31,1 Rotula inferioara dreapta, buc 2 19,33 38,66 Rotula inferioara stanga buc 2 19,33 38,66 Saboti punte spate buc 2 50,42 100,84 Tambur dreapta buc 1 54,62 54,62 Tambur stanga buc 1 54,62 54,62 Bieleta antiruliu dreapta, stanga buc 2 13,87 27,74 Discuri frana neventilat dreapta, stanga buc 2 35,29 70,58 Cablu frana de mana buc 1 41,18 41,18 Telescoape fata buc 2 57,14 114,28 Telescoape spate buc 2 50,42 100,84 Oglinda retrovizoare stanga buc 1 73,11 73,11 Radiator caldura habitaclu buc 1 75,63 75,63 1003,56
- Număr anunț
- DA25640803
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii-Unitatea Militara nr.01483 Zalau (CUI 17455910)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.003,56 RON
- Valoare atribuită
- 1.003,56 RON
- Data publicării
- 18.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.