Atribuită Cumpărare directă

ACEASTA ACHIZITIE TINE LOC DE COMANDA SI CONTRACT

Număr anunț
DA25624798
Autoritate contractantă
SC RADIOTHERAPY CENTER CLUJ SRL (CUI 29834217)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
Cod CPV
33650000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.776 RON
Valoare atribuită
6.776 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.776 RON

din 6.776 RON estimat