Atribuită Cumpărare directă

Spirt medicinal BUC 6 6,5 Servetel antibacterian BUC 8 2,7 dettol spray suprafete buc 4 13,89 gel antibacterian Hygienium 300ml buc 4 34 gel antibacterian 80ml buc

Număr anunț
DA25573802
Autoritate contractantă
Scoala Gimanaziala Comuna Mircea Voda (CUI 17374603)
Furnizor / câștigător
B.G.D IMPEX SRL (CUI 6815267)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
636,32 RON
Valoare atribuită
636,32 RON
Data publicării
07.05.2020 00:00
Data finalizării
08.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

636,32 RON

din 636,32 RON estimat