Atribuită Cumpărare directă

Substrat Plantobalt granulatie medie, 250 litri Compoziţie : 100 % turbă roşie Granulaţie: 07-20 mm pH ( H2O) : 5,5-6,0 Nivel de fertilizare: 1.25 kg /m3 Recomandat pentru plantare in ghiveci

Număr anunț
DA25584598
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
HORTIGALA SRL (CUI 17779623)
Cod CPV
09112200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.084,05 RON
Valoare atribuită
1.084,05 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.084,05 RON

din 1.084,05 RON estimat