Atribuită
Cumpărare directă
Viziera protectie realizata din poliester ultraclear 200 microni Posibilitate de reglare in functie de circumferinta capului Aviz tehinc de productie si autorizatie de productie emise de autoritat Conform specificatiilor din caietul de sarcini la anuntul nr. ADV 1144781
- Număr anunț
- DA25588598
- Autoritate contractantă
- PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
- Furnizor / câștigător
- AXICO GRUP SRL (CUI 24385699)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.560 RON
- Valoare atribuită
- 2.560 RON
- Data publicării
- 08.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.