Atribuită Cumpărare directă

Mentenanta website conform caietului de sarcini atasat. Asistenta in crearea modulului/platformei de inscrieri online pentru institutie. Adaptarea continutului si structuri site-lui in fuctie de necesitatile achizitorului. Nota : plata serviciului in luna Mai se va face raportat la nr de zile acoperite de contract din luna. Procedura de atribuire a contractului este initiata sub incidenta prezentei clauze suspensive, in sensul ca incheierea contractului de achizitie publica este conditionata de alocarea creditelor bugetare, cu aceasta destinatie, semnarea contractului facandu-se cu respectarea dispozitiilor referitoare la angajarea cheltuielilor bugetare care intra sub incidenta legislatiei privind finantele publice. Daca pana la data de 31.12.2020, Ordonatorul Secundar de Credite, Directia Generala pentru Administrarea Patrimoniului Imobiliar Sector 2, va stabili ca acest serviciu sa fie executat de catre un alt operator economic, din acel moment achizitia directa prin SICAP va inceta, iar contractul se va rezilia fara a mai putea face obiectul unui litigiu.

Număr anunț
DA25570676
Autoritate contractantă
Scoala Postliceala Sanitara Fundeni (CUI 4340196)
Furnizor / câștigător
OANE P. ADRIAN PFA (CUI 31339237)
Cod CPV
72540000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
06.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat