Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare RCA si CASCO a autovehiculului DACIA LOGAN MAI 30802 cu respectarea în totalitate a cerințelor caietului de sarcini nr.5871/28.04.2020

Număr anunț
DA25577678
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372696)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
825 RON
Valoare atribuită
825 RON
Data publicării
07.05.2020 00:00
Data finalizării
07.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

825 RON

din 825 RON estimat