Atribuită Cumpărare directă

COD SI DENUMIRE CPV: Papetarie,cutie arhivare 15 cm 30192700-8 , COD SI DENUMIRE CPV: 30192700-8 CD clopot de 10

Număr anunț
DA25577407
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL UNIREA (CUI 29379043)
Furnizor / câștigător
KALEIDO SRL (CUI 12527200)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
306,80 RON
Valoare atribuită
306,80 RON
Data publicării
07.05.2020 00:00
Data finalizării
08.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

306,80 RON

din 306,80 RON estimat