Atribuită Cumpărare directă

Reparatie iluminat public

Număr anunț
DA25579482
Autoritate contractantă
Comuna Sapoca (CUI 3662487)
Furnizor / câștigător
MGA ELECTRICE CONSTRUCT SRL (CUI 18268406)
Cod CPV
50232100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.232,31 RON
Valoare atribuită
3.232,31 RON
Data publicării
07.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.232,31 RON

din 3.232,31 RON estimat