Atribuită Cumpărare directă

Ninhidrina cod 25905 2x5g pret=105 RON/5g Glucoza anhidra GL01250500 1x500g pret=93.5 RON/500g Hipurat de sodiu cod A11148 1x50g pret=269 RON/50g

Număr anunț
DA25580450
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Bistrita-Nasaud (CUI 4347801)
Furnizor / câștigător
NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
576,50 RON
Valoare atribuită
576,50 RON
Data publicării
07.05.2020 00:00
Data finalizării
08.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

576,50 RON

din 576,50 RON estimat