Atribuită Cumpărare directă

INTRETINERE TEHNICA SI SERVICE APARATURA MEDICALA pentru perioada 01.05.2020-31.12.2020

Număr anunț
DA25532462
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4674625)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
50421000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.848,24 RON
Valoare atribuită
15.848,24 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.848,24 RON

din 15.848,24 RON estimat