Atribuită Cumpărare directă

NFA2X 3x16+25 - 150 M - 667.5 LEI TABLOU METALIC - 2 BUC - 143.075 LEI IVN 1653 FISA MOBILA - 2 BUC - 22.019 LEI MYYM 5*6 - 30 M - 358.12 LEI MYYM 5*4 20 M - 175.58 LEI NA2XBY 2X25 - 10 M - 45.37 LEI SIG.NOARK 2P - 2 BUC - 32.9 LEI SIG.NOARK 20A - 2 BUC - 37.25 LEI MSDUC 25 - 10 ML - 113.74 LEI DOZA EP DERIVATIE 1 BUC - 13.66 LEI CLEMA CIBT - 4 BUC - 26.5 LEI SIG.NOARK 2P - 1 BUC - 15.05 LEI

Număr anunț
DA25572502
Autoritate contractantă
Comuna Hantesti (Primaria Comunei Hantesti) (CUI 16031747)
Furnizor / câștigător
ENERGO SISTEM SRL (CUI 15677066)
Cod CPV
31681000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.650,77 RON
Valoare atribuită
1.650,77 RON
Data publicării
06.05.2020 00:00
Data finalizării
07.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.650,77 RON

din 1.650,77 RON estimat