Atribuită
Cumpărare directă
PACHET CONSUMABILE CONFORM OFERTA Hartie copiator, 80g/mp, 500 coli/ top -20 topuri 11,75 Cartus toner Canon CRG728XL compatibil calitate premium, capacitate printare 2.500 pagini 1 buc 30,00 Cartus toner Canon CRG-719H/ CE 505 XL compatibil calitate premium patentat, capacitate printare 13.000 pagini 1 buc 75,63 Cartus toner Canon CRG-737/ CF 283 X , capacitate printare 2.400 pagini 1 buc 58,82 Cartus toner Canon CRG-052H/ CF 226 X, compatibil calitate premium patentat , capacitate printare 9.000 pagini 1 buc 67,23 Cartus toner HP CE285 XL, compatibil calitate premium capacitate printare capacitate printare 2.500 pagini 1 buc 30,00 Cartus toner HP CE285 XL, compatibil calitate premium capacitate printare capacitate printare 2.500 pagini 1 buc 30,00
- Număr anunț
- DA25585843
- Autoritate contractantă
- COMUNA FANTANELE (CUI 2843418)
- Furnizor / câștigător
- NANO SET IT SRL (CUI 30612125)
- Cod CPV
- 30125110-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 556,68 RON
- Valoare atribuită
- 556,68 RON
- Data publicării
- 08.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.