Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionarea de produse - tablete PC, pentru scoala ONLINE, urmarea a adresei nr.249 din 30.04.2020/3813RE din 04.05.2020 din partea Scolii Gimnaziale Grumazesti, comuna Grumazesti, judetul Neamt, in care ne solicita sprijinul in desfasurarea activitatii de invatare on-line prin achizitionarea unui numar de 25 de tablete, care sa permita functionarea platformelor educationale aprobate de catre M.E.C., conform aprobarii de H.C.L. Grumazesti, judetul Neamt cu nr. 96 din 08.05.2020. Caracteristici: 1GB RAM, 16GB ROM, 1024*600 TFT, Android 8.1, 3G/UMTS
- Număr anunț
- DA25584236
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRUMAZESTI (CONSILIUL LOCAL GRUMAZESTI) (CUI 2614198)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 30213200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.920,25 RON
- Valoare atribuită
- 8.920,25 RON
- Data publicării
- 08.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.