Atribuită
Cumpărare directă
Refill cartus toner HP 2 45 90 Refill cartus toner HP LJ 81X 3 80 240 Cartus toner GESTETNER MP 2014 2 135 270 Cartus toner XEROX Phaser 3045 4 139 556 Cartus cerneala HP 934 K 2 65 130 Cartus toner BROTHER TNB-023 1 67 67 Cartus toner HP LJ 17A 1 111 111 0 1464
- Număr anunț
- DA25586683
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Ion Agarbiceanu" Cluj Napoca (CUI 4924055)
- Furnizor / câștigător
- COPYLAND TRADING SRL (CUI 9091754)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.464 RON
- Valoare atribuită
- 1.464 RON
- Data publicării
- 08.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.