Atribuită Cumpărare directă

22271142 DAV SERVIETA 3 COMPARTIME BU

Număr anunț
DA25588508
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE LAZAR BARCANESTI (CUI 30651086)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
18931000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,90 RON
Valoare atribuită
168,90 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
09.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,90 RON

din 168,90 RON estimat