Atribuită
Cumpărare directă
6984000184028 MASCA DE PROTECTIE FACIALA REUTILIZABILA BUC 25.00*6.64 8699303300164 MANUSI UNICA FOLOSINTA DIN LATEX/NITRIL BUC 200.00*1.26 6425822000061 ALCOOL SANITAR 0.5L BUC 4.00*14.20 5948543004640 IGIENOL PULVERIZATOR MAR 750ML BUC 2.00*17.56 5948543003438 IGIENOL DEZINFECTANT UNIVERSAL VERDE 1L BUC 2.00*17.56
- Număr anunț
- DA25502748
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic Eugen Pora Cluj- Napoca (CUI 18004560)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 545,13 RON
- Valoare atribuită
- 545,13 RON
- Data publicării
- 22.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.