Atribuită
Cumpărare directă
Catheter Mounts cu conector cu cot dublu pivotant si capac din PVC cu port pentru aspiratie si bronhoscopie, conector angulat la 90 de grade cu port pentru aspiratie si port de bronhoscopie, lungime 10 cm si conexiuni 15M/22M/15F . Comanda minima 25 bucati/cutie
- Număr anunț
- DA25585966
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MANGALIA (CUI 4515441)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.692 RON
- Valoare atribuită
- 1.692 RON
- Data publicării
- 08.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.