Atribuită Cumpărare directă

Proiectare sisteme de alimentare cu apa si bransamente, sisteme de canalizare si racorduri, inclusiv studii geo, topo si verificare proiect se va executa PT pentru STRADA MICA -Loc.LES , Comuna Nojorid

Număr anunț
DA25594347
Autoritate contractantă
COMUNA NOJORID (CUI 4454999)
Furnizor / câștigător
PFA PENTEA GHEORGHE DANIEL (CUI 37329569)
Cod CPV
71322000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.740,50 RON
Valoare atribuită
2.740,50 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.740,50 RON

din 2.740,50 RON estimat