Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de constructii alei betonate si iluminat

Număr anunț
DA25585772
Autoritate contractantă
Primaria Gura Padinii (CUI 16560233)
Furnizor / câștigător
CILI EMILIANO DANA CONS SRL (CUI 36757397)
Cod CPV
45215400-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
197.378,84 RON
Valoare atribuită
197.378,84 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

197.378,84 RON

din 197.378,84 RON estimat