Atribuită
Cumpărare directă
Canapea de examinare cadru inox cu 2 sectiuni si suport rola inclus 2 buc albastru 1 buc turcoaz 1 buc verde L=1800 x l=600 x h=600. Canapea de consultatie/ masaj este realizata pe structura tubulara din inox 25×25 mm. Are o saltea din poliuretan imbracata cu o husa lavabila din material ignifug, usor de curatat. Are spatar ajustabil/ reglabil in inaltime, usor de asamblat Culorile pot fi alese in functie de preferintele clientilor Canapea de examinare prezinta in partea de jos a picioarelor inox pufere antialunecare din cauciuc. Se livreaza cu un suport rola de hartie, care poate fi plasat fie in partea din fata, fie in partea din spate a canapelei. Furnizam mobilier medical cu design modern, adaptat la nevoile actuale din domeniul medical.
- Număr anunț
- DA25581522
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
- Furnizor / câștigător
- OVAMED EXPERT S.R.L. (CUI 42113617)
- Cod CPV
- 33192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.558 RON
- Valoare atribuită
- 2.558 RON
- Data publicării
- 07.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.