Atribuită
Cumpărare directă
Costum de protectie cu gluga Costum de protectie cu gluga pentru prevenirea contaminării cu virusuri, fiind rezistent la multiple amenințări. Structura si compozitie: • Este realizat din materiale netesute; • Nesteril. Domeniu de utilizare: • Se utilizeaza in ambulatoriul, saloanele si laboratoarele unitătilor medicale. Specificatii tehnice: • Material: nețesut; • Culoare: albă; • Marime: XL. • Dimensiuni ambalaj: 360 × 230 × 50mm; • Greutate: 175g; PRET TVA INCLUS: 98 lei/ buc 4. Halat unica folosinta Halat tip vizitator. • Calitate material deosebita, 40mg/mp. • Deschiderea halatului este la mijloc spate, se inchide prin legare cu cordon in jurul taliei; • Culoare alba; • Compozitie: material netesut, propilena 100%; • Nesteril. • Marime L-XL. PRET TVA INCLUS: 15.5 lei/ buc 5. Clinique Botosei de unica folosinta 15 x 39cm - 100buc./punga • Botosei de unica folosinta. • Usor de folosit, antiderapant. • Marime: 15 x 39 cm. • Material: polietilena. • Culoare: albastru. • 1 bax = 20 pungi Mod de prezentare: Set / 100 buc. PRET TVA INCLUS: 30 lei/ set Velodes®Silk - formula pe baza de alcool destinat atat dezinfectarii chirurgicale si igienice a mainilor cat si pentru dezinfectarea suprafetelor dispozitivelor medicale neinvazive. Produs aplicabil in domeniul medical, sectorul alimentar, domeniul industrial si casnic, utilitati publice. Poate fi utilizat si pentru dezinfectarea paturilor, a fotoliilor de tratament, a echipamentului medical si alte suprafete greu accesibile. Spect
- Număr anunț
- DA25584119
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- TEHNODENT POKA SRL (CUI 1813923)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.310 RON
- Valoare atribuită
- 8.310 RON
- Data publicării
- 08.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.