Atribuită Cumpărare directă

PACHET IPJ BRASOV CF ADV 1144877-SUPLIMENT Spray degripant, Spray vaselină, Spray carburol, Perie spălat, Soluție spălare KARCHER (AUTOSHAMPOO), Colier plastic, Colier metalic diferite mărimi, Panza flex Lichid frână ATE SL6 ( bidon de 1 litru). Bec lampa portabila

Număr anunț
DA25606552
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Brasov (CUI 4383979)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
39831500-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.426,20 RON
Valoare atribuită
2.426,20 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.426,20 RON

din 2.426,20 RON estimat