Atribuită
Cumpărare directă
Primaria comunei Galautas doreste achizitionarea a 3 buc. termometru fara contact in vederea utilizarii dupa ridicarea restrictiilor de circulatie stabilite pe perioada starii de urgenta din Romania, pentru verificarea temperaturii tuturor celor ce vor intra in sediul primariei.
- Număr anunț
- DA25588066
- Autoritate contractantă
- COMUNA GALAUTAS (CUI 4367981)
- Furnizor / câștigător
- IOANA N&M SRL (CUI 15940153)
- Cod CPV
- 38412000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 749,97 RON
- Valoare atribuită
- 749,97 RON
- Data publicării
- 08.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.