Atribuită Cumpărare directă

Conform solicitarii autoritatii contractante, 300 buc de bonuri valorice de 100 lei cu TVA.

Număr anunț
DA25623684
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Lugoj (CUI 4527381)
Furnizor / câștigător
OK BOBO (CUI 15138150)
Cod CPV
09100000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.209 RON
Valoare atribuită
25.209 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.209 RON

din 25.209 RON estimat