Atribuită Cumpărare directă

Sapun lichid antibacterian PROTEX 300 ML cu pompita, 12 buc/*bax produsul se va livra cu declaratioe de conformitate si fisa tehnica.

Număr anunț
DA25614642
Autoritate contractantă
Unitatea Medico Sociala Bechet (CUI 15956508)
Furnizor / câștigător
TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI 21849468)
Cod CPV
33711900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
472,50 RON
Valoare atribuită
472,50 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
14.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

472,50 RON

din 472,50 RON estimat