Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia de saci deseuri este necesara pentru colectarea deseurilor si gunoaielor din parcarile, refugiile si spatiile libere aferente drumurilor nationale din administrarea D.R.D.P. Craiova. Se va oferta pretul pentru intreaga cantitate necesara de produse (pachet) conform Cerintelor minimale tehnice, atasate .
- Număr anunț
- DA25621052
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 19640000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.479 RON
- Valoare atribuită
- 16.479 RON
- Data publicării
- 14.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.