Atribuită Cumpărare directă

Imprimanta multifunctionala Canon MF645CX , MFP laser A4 color fax, 3102C001AA Canon i-SENSYS MF645Cx, print/scan/copy/fax, A4, viteza de printare pana la 21 ppm alb-negru si color (12.7 ipm duplex), rezolutie imprimare 600x600 dpi (max 1200x1200 dpi), fpo 10.4 sec mono, 10.5 sec color, memorie 1 GB, procesor 800MHz x 2

Număr anunț
DA25592066
Autoritate contractantă
CONSILIUL LOCAL CHIAJNA (CUI 4364527)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI 31306086)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.399,99 RON
Valoare atribuită
1.399,99 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.399,99 RON

din 1.399,99 RON estimat