Atribuită Cumpărare directă

Număr poziţie ID produs Produs Vanz. Speciala 10 1050438 RAFT SARMA 5 POLITE RISM300 5N 180X90X45 20 6040753 USA UNIVER EI60 800X2050 RAL7035 GRI

Număr anunț
DA25603593
Autoritate contractantă
Scoala Generala Gal Sandor Ciucsangeorgiu - Harghita (CUI 12882449)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39152000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.292,43 RON
Valoare atribuită
1.292,43 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.292,43 RON

din 1.292,43 RON estimat