Atribuită Cumpărare directă

170 de Tablete de tip Lenovo M7 Descriere: 7”, Procesor 4C, 1GB RAM, 16GB ROM, Android 9.0, 4G/LTE Valoarea totala : 17765.75 EUR fara TVA, plata in 12 rate egale Rata lunara : 1480.48 EUR fara TVA 1 EURO = 4.8297 Lei

Număr anunț
DA25616078
Autoritate contractantă
COMUNA COSULA (PRIMARIA COSULA) (CUI 15676400)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
30213200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
85.803,24 RON
Valoare atribuită
85.803,24 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
14.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

85.803,24 RON

din 85.803,24 RON estimat