Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare Ulei ARAL 15 w 40 = 50 litri ;Ulei CYCLON GRANIT D. PRIME SAE 40(APICF,CF 2,ACEA E 2,ALLISON C-H CATERPILLAR TO 2 = 208 l; Ulei M40 S2 = 200 l; Ulei 15w 40 – Mobil Delvac = 50 l;W8005 FILTRU ULEI= 3 buc.; În cazul in care furnizorul nu reuseste sa-si indepl.obligatiile asumate prin comanda,atunci achizitorul are dreptul de a solicita,ca penalitati o suma echiv.cu 0,1% din oblig.nerealiaz.din pretul comenzii,pt. fiecare zi de intarziere,pana la indepl.efectiva a obligatiilor.val.penalitatilor nu va putea depasi debitul initial pt. care s-a calculat. In cazul in care achizitorul nu isi onoreaza obligatiile de plata in termenul convenit,furnizorul are dreptul de a solicita, ca penalitati,o suma echivalenta cu 0,1% din plata neefectuta ,pentru fiecare zi de intarziere.Valaoarea penalitatilor nu va putea depasi valoarea debitului initial pentru care s-au calculat.
- Număr anunț
- DA25620454
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- WATERMOTA SRL (CUI 22721199)
- Cod CPV
- 09211000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.109,50 RON
- Valoare atribuită
- 7.109,50 RON
- Data publicării
- 14.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.