Atribuită Cumpărare directă

Servicii de proiectare faza SF/DALI pentru urmatoarele domenii: Constructii civile, industriale si agricole Drumuri si poduri Constructii edilitare si de gospodarie comunala Lucrari de imbunatatiri funciare, constructii hidrotehnice, Analiza Cost-Eficienta, Certificat Energetic, Avize si acorduri, Aviz Scenariu securitate la incendiu

Număr anunț
DA25593387
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
ARHI-URB SRL (CUI 22283110)
Cod CPV
71241000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60.000 RON
Valoare atribuită
60.000 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60.000 RON

din 60.000 RON estimat