Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionare 5 bucati tunel dezinfectie cu pulverizare, ultraviolete, covor umed cu respectarea specificatiilor tehnice din documentul desctriptiv ( document atasat). In cazul unui accept va solicitam sa ne depuneti certificatul constatator ONRC, declaratia 60 conform Legii 98/2016 ( document atasat).
- Număr anunț
- DA25613098
- Autoritate contractantă
- Municipiul Deva (CUI 4374393)
- Furnizor / câștigător
- CARPAT GRUP INDUSTRY SRL (CUI 32571382)
- Cod CPV
- 39330000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.000 RON
- Valoare atribuită
- 38.000 RON
- Data publicării
- 13.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.