Atribuită
Cumpărare directă
1 SR EN ISO 8199:2019 Calitatea apei. Cerințe și linii directoare generale pentru examinări microbiologice pe mediu de cultură Engleza 1 159,45 ron fara TVA 2 SR EN ISO 19036:2020 Microbiologia lanțului alimentar. Estimarea incertitudinii de măsurare pentru determinările cantitative Engleza 1 129,15 ron fara TVA 3 SR EN ISO 16140-6:2020 Microbiologia lanțului alimentar. Validarea metodelor. Partea 6: Protocol pentru validarea metodelor alternative (supuse dreptului de proprietate) pentru proceduri de confirmare microbiologică și tipizare Engleza 1 114 ron fara TVA 4 SR 784-3:2009/C91:2012 Miere de albine. Partea 3: Metode de analiză Româna 1 0 ron fara TVA 5 SR 9065-7:2007/C91:2009 Carne şi preparate de carne. Determinarea azotului uşor hidrolizabil Româna 1 0 ron fara TVA Conform ofertei. ASRO nr. 3 din 13.05.2020 2. ISO 11870:2009 Milk and milk products — Determination of fat content — General guidance on the use of butyrometric methods 58 CHF (266.82 fara TVA) ISO 19662:2018 Milk — Determination of fat content — Acido-butyrometric (Gerber method) 88 CHF(404.84 fara TVA) ISO 19660:2018 Cream — Determination of fat content — Acido-butyrometric method 88 CHF(404.84 fara TVA) TOTAL: 234 CHF (1076.50 fara TVA). Conform ofertei electronice ASRO receptionate in data de 13.05.2020
- Număr anunț
- DA25633270
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR COVASNA (CUI 4404362)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.479,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.479,10 RON
- Data publicării
- 18.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.