Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA): Autobuz Setra CJ21UEX; oferta RCA 3 luni City Insurance 1503,14 RON; data intrare 16-05-2020 Autobuz Iveco CJ21TYN; oferta RCA 3 luni City Insurance 1503,14 RON; data intrare 16-05-2020 Autobuz Volvo CJ21UEZ; oferta RCA 3 luni City Insurance 1503,14 RON; data intrare 16-05-2020

Număr anunț
DA25615141
Autoritate contractantă
TRANSPORT URBAN PUBLIC SRL (CUI 37709819)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.509,42 RON
Valoare atribuită
4.509,42 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
14.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.509,42 RON

din 4.509,42 RON estimat