Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparare si de intretinere a pompelor conform deviz

Număr anunț
DA25624676
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
AUTOMATICA BOB S.R.L. (CUI 28321477)
Cod CPV
50511000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.011,85 RON
Valoare atribuită
11.011,85 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.011,85 RON

din 11.011,85 RON estimat